Strona główna Styl Sneakers sacai x Nike VaporWaffle nadchodzą w wersji „Villain Red”

sacai x Nike VaporWaffle nadchodzą w wersji „Villain Red”

Współpraca sacai x Nike przynosi nam na koniec roku dwie kolorystyki modelu VaporWaffle. Wczoraj pokazywaliśmy Wam wersję „Tour Yellow”, a dzisiejszym bohaterem jest wariant „Villain Red”.

Ten całkiem nowy model wprowadzony stosunkowo niedawno łączy w sobie dwie różne sylwetki, zresztą podobnie jak wiele poprzednich wydań spod rąk Chitose Abe. Nawiązuje on do butów do biegania Air Pegasus z 1983 roku oraz sięga do DNA aktualnej generacji serii VaporFly. W efekcie doświadczamy tu pewnej kontrolowanej przesady. Zresztą zerknijcie sami na dołączone fotografie.

sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 6 sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 7

Przy tym wariancie zespół designerów postawił na beżową konstrukcję z siateczki, na której umieścił dwa Swooshe. Jeden skórzany w kolorze czarnym, natomiast drugi został naniesiony białą farbą.

Towarzyszy temu kolor bordowy brązowy, który na przodzie pokrywa zamszowe panele, natomiast na pięcie został naniesiony na panel ze skóry. Świetnym przełamaniem i ożywieniem projektu wydaje się być zamszowy element w wyrazistej zieleni w okolicach wiązania.

W tym projekcie najbardziej rzucające się w oczy elementy to te podwójne. Mamy zielono czarny komplet sznurówek, podwójny beżowy język oraz podeszwę, która jest jedną z najdziwniejszych w historii sneakersów ever. Jej podwójna biaława konstrukcja została rozczłonkowaną beżowym klinem w tylnych sektorach buta. Szaleństwo!

Teraz najważniejsze, czyli info na temat premiery. Bohater tego wpisu szykowany jest na 17 grudnia. To właśnie w ten dzień będziecie mieli szansę zakupu pary dla siebie, a zrobicie to poprzez Nike SNKRS.

sacai x Nike VaporWaffle „Villain Red”
String / Black – Villain Red – Neptune Green
DD3035-200
17 Grudzień 2020
$180

sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 1 sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 2 sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 3 sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 4 sacai x Nike VaporWaffle Villain Red DD3035-200 5

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: