- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersINNER x Saucony Grid 9000 „Milano”

INNER x Saucony Grid 9000 „Milano”

W przypadku tej kolaboracji motywem przewodnim jest piękne włoskie miasto Milan. Nic więc dziwnego, że marka INNER oraz Saucony postanowili przenieść klimat tego miasta na cholewkę buta Saucony Grid 9000, nadając całego projektowi nazwę Milano. Piszemy o projekcie, bowiem w jego skład wchodzi nie jedna a dwie kolorystyki tego obuwia, skarpetki oraz chusta a uzupełnieniem stawki jest świetnie skrojone pudło, które mieści te dwie parki.

Skupiając się na samych butach to obie kolorystyki są bardzo podobne, bowiem widoczną różnicą jest tak naprawdę jedynie inny kolor brandingu i paska, umieszczonego wzdłuż języka. Natomiast, jeśli chodzi o wspólne elementy to cholewka składa się z zamszu, zabarwionego na kremowy odcień. Do tego dochodzą jeszcze szare i białe elementy a uzupełnieniem stawki jest również biała, ale wyposażona w nakrapiane motywy podeszwa.

Co do dostępności tych kicksów to już teraz odwiedźcie oficjalną stronę internetową INNER.

INNER x Saucony Grid 9000 Milano1 INNER x Saucony Grid 9000 Milano2 INNER x Saucony Grid 9000 Milano3 INNER x Saucony Grid 9000 Milano4 INNER x Saucony Grid 9000 Milano5 INNER x Saucony Grid 9000 Milano6 INNER x Saucony Grid 9000 Milano7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: