- Reklama -NIkeNIke

Duet Sad Boys x Converse wydają nową wersję butów One Star

Ekipa Sad Boys, za którą stoi raper Yung Lean, została ponownie zaproszona przez markę Converse do zaprojektowania jednego z ich najbardziej popularnych modeli na rynku – Converse One Star. Owoce tej współpracy, w którą zamieszany był jeszcze Bladee, możecie sprawdzić na załączonych w tym wpisie zdjęciach i krótkim video.

Ich pierwszy wspólny projekt odbył się w 2018 roku i bazował na tym samym modelu, co zresztą opisywaliśmy pod tym linkiem.

Efektem tegorocznych działań jest niska cholewka wykonana z czarnego płótna, które został pokryte specyficznym nadrukiem przypominającym plamy i przetarcia. Nietknięte pozostały jedynie okolice oczek na sznurówki i pas na tyle cholewki pokryty pomarańczowym napisem. Dochodzi do tego biała skóra na toeboxie, która płynnie przechodzi na język. Całość została osadzona na białej podeszwie z pomarańczowym pasem i metką umieszczoną na tyle, z kolei od spodu podeszwy widzimy biały napis Sad Boys umieszczony na niebieskim tle.

Buty Sad Boys x Converse One Star wyjdą razem z koszulką oraz plecakiem 28 sierpnia na stronie Sadboysgear oraz 29 sierpnia w sklepach Converse.

Sad Boys x Converse One Star 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: