- Reklama -NikeNike

Crocs mianuje Salehe Bembury na stanowisko dyrektora kreatywnego Pollex Pod

Współpraca na linii Crocs x Salehe Bembury nagle nabiera prędkości i wchodzi na kolejny poziom! Młody amerykański projektant został właśnie mianowany na stanowisko dyrektora kreatywnego Pollex Pod.

Chodaki Pollex Clog zostały po raz pierwszy zaprezentowane światu w 2021 roku, odgrywając kluczową rolę w popularyzacji obuwia formowanego na bazie pianki.

„Przez wiele lat współpraca i kolaboracje produktowe były podstawą naszej strategii marki i jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się stworzyć we współpracy z Salehe” – powiedziała Michelle Poole, prezes marki Crocs.

„Jego wyjątkowe podejście do projektowania wniosło świeżą perspektywę do naszej formowanej sylwetki i umożliwiło nam nawiązanie kontaktu z nowymi konsumentami. Patrząc w przyszłość, cieszymy się, że możemy kontynuować tę współpracę i rozszerzyć ją na nowe, dynamiczne sylwetki”.

A wszystko zaczęło się od prywatnej wiadomości na Instagramie, na którą projektant odpowiedział propozycją nawiązania kolaboracji. Zresztą o większości wspólnych projektów wspomnianej dwójki pisaliśmy już wielokrotnie.

„Istniejemy w krajobrazie „dzisiaj tu, jutro gdzie indziej”, więc wartość leży w długoterminowych relacjach i to właśnie ustaliliśmy. Dobry projekt wymaga powściągliwości i równoważy użyteczność z pięknem, a Pollex Pod to reprezentuje, skutecznie łącząc tożsamość marki Crocs z moją własną” – powiedział Salehe Bembury, projektant i dyrektor kreatywny Crocs x Pollex Pod.

W ramach współpracy Crocs x Salehe Bembury i wprowadzaniu chodaków Pollex Clog od 2021 roku pojawiło sięi siedem nowych kolorystyk tej sylwetki, z których każda wyprzedała się prawie w mgnieniu oka.

Jeśli nie udało Ci się powinąć pary dla siebie, nie wszystko stracone. Wspomniana dwójka podpisała umowę na dwa lata, więc pojawi się jeszcze nie jedna szansa na ich zakup.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: