- REKLAMA -Air Jordan 11

Projekt Salehe Bembury x Crocs Pollex Clog nadchodzi w 4 kolorystykach!

Po miesiącach zapowiedzi i ujawnianiu kolejnych zdjęć, wreszcie mamy dla Was oficjalne fotografie i szczegóły premiery chodaków Salehe Bembury x Crocs Pollex Clog.

Nie można zaprzeczyć, że popularność Crocs gwałtownie wzrosła od początku pandemii, ale przyczyniła się do tego również ich polityka marketingowa. Na przestrzeni ostatnich miesięcy weszli w szereg arcyciekawych kolaboracji, które obejmowały przedstawicieli świata mody, sportu i streetwearu. Przykładem na to niech będzie jedno z nadchodzących przedsięwzięć, które powstało przy udziale amerykańskiego projektanta Salehe Bembury’ego.

Bembury wzniósł się tu nowy poziom, całkowicie zmieniając formę sylwetki Broomfield. Zamiast tradycyjnej cholewki, projektant wykorzystuje swój charakterystyczny wzór odcisków palców, aby utworzyć wklęsłe krawędzie na całej podeszwie. Wzór przechodzi jeszcze na górne partie cholewki. Towarzyszą temu dodatkowe otwory wentylacyjne, które powstały w celu zapewnia użytkownikom niezbędnej oddychalności.

Model Pollex można nosić w dwóch formach: „Trail” z jednym z dwóch wymiennych pasków lub bez paska w opcji „Free”.

Całe przedsięwzięcie obejmuje cztery kolorystyki: jasnobrązowa „Menemsha”, zielona „Cucumber”, a także całkowicie biała „Stratus” i szaroniebieska „Urchin”. Dostępna będzie również kolorystyka „Spackle” w kolorze białym z szarymi akcentami na palcach i podeszwie zewnętrznej. Jednak będzie ona podarowana wyłącznie przyjaciołom i rodzinie (limit do 200 par).

Chodaki Salehe Bembury x Crocs Pollex Clog pojawią się w wymienionych wyżej czterech kolorystykach na stronie beaspunge. Drop ustawiony jest na 14 grudnia.Na stronie marki Crocs pojawi się jedynie wersja Cucumber.

remiera odbędzie się również w takich sklepach jak Bodega, Notre, A Ma Manieré, Extra Butter, SNS, Solebox, END., JUICE STORE (Chiny), GR8 (Japonia) i Boon The Shop (Korea).

Cucumber


Cucumber


Stratus


Urchin

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: