- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Salehe Bembury przedstawia kolekcję New Balance 574 YURT „Universal Communication”

Amerykański projektant Salehe Bembury ponownie zasiadł do stołu z ekipą New Balance, a rezultatem ich prac jest kontynuacja zeszłorocznego przedsięwzięcia „Universal Communication”. Mowa tu o kolejnych kolorystykach butów New Balance 574 YURT.

Trzy nowe kolorystyki są pokazane w powiększonych rozmiarach w różnych naturalnych sceneriach, w tym w lesie, tundrze i plaży, wskazując na inspiracje plenerowe za każdą wariacją.

Wersja YURT bazuje na klasycznej sylwetce New Balance 574. Wprowadzone zmiany całkowicie zmieniają to wydanie. Chciano uzyskać niekonwencjonalny projekt zoptymalizowany pod kątem outdooru. Cholewki są połączeniem włochatego zamszu, skórzanych paneli i warstwowej siateczki z funkcjonalnym gwizdkiem przymocowanym do pięty tenisówek. How cool is that?!

Na sklepowych półkach pojawi się wariant w zieleni dopełnionej akcentami w bieli, szarości, kolorze niebieskim i żółtym. Druga opcja będzie zdecydowanie ciemniejsza i bazująca na czerni, ciemnym fiolecie i odcieniach szarości. Z kolei opcja numer trzy to jasny krem z granatem i ciemnym różem.

Nowe kolorystyki butów Salehe Bembury x New Balance 574 YURT „Universal Communication” będą dostępne wyłącznie na stronie projektanta Be A Spunge za 150 USD. Drop ustawiony jest na dzień 22 kwietnia bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: