W dniu wczorajszym świat obiegła informacja o szczegółach premiery samowiążących się butów Nike HyperAdapt 1.0. I to w kilku wersjach kolorystycznych. Poniżej przedstawimy Wam kilka szczegółów i ważnych informacji.

Bez owijania w bawełnę. Do wyboru będziemy mieli ogólnie trzy wersje kolorystyczne: czarną, a także szarą oraz białą. Możecie się im przyjrzeć na załączonych poniżej fotografiach. W każdej rzecz jasna znajduje się silniczek i mechanizm w podeszwie, którego zadaniem jest wsparcie systemu wiązania tak abyśmy my sami nie musieli tego robić.

Szansę zakupu będą mieli członkowie Nike+. Buty Nike HyperAdapt 1.0 w wersji Black/Blue Lagoon będą dostępne 28 listopada i będzie je można kupić dzięki zaproszeniu z apki Nike+. Od 1 grudnia będzie je można sprawdzić osobiście w sklepach Nike SoHo oraz Nike Clubhouse na 45 Grand w Nowym Jorku. Oczywiście rezerwacje będzie się robiło poprzez apkę. Wersja szara pojawi się jeszcze w grudniu, natomiast biała jeszcze nie ma potwierdzonego terminu swojej premiery.

I teraz najważniejsze, buty będą kosztowały $720 USD, a nie jak wcześniej plotkowano – $1000 USD.

Samowiazace buty Nike HyperAdapt 10 szczegoly premiery-1 Samowiazace buty Nike HyperAdapt 10 szczegoly premiery-2 Samowiazace buty Nike HyperAdapt 10 szczegoly premiery-3 Samowiazace buty Nike HyperAdapt 10 szczegoly premiery-4 Samowiazace buty Nike HyperAdapt 10 szczegoly premiery-5

Reklama
air jordan