- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Samsøe Samsøe i Nordisk wydają zestaw przydatny na wypady poza miasto

Skandynawski brand Samsøe Samsøe raz jeszcze zasiadł przy stole projektowym z ekipą Nordisk. Rezultatem wymiany pomysłów i doświadczeń jest nowa kolekcja akcesoriów, które przydadzą się chociażby podczas krótkiego wypadu poza miasto.

Modne ostatnio piesze wycieczki po lesie, wypady w niskie góry czy rowerowe zwiedzanie okolic miasta wiąże się z poświęceniem kilki, kilkunastu godzin. Co za tym idzie, przydałby się w tym czasie zadbać o nawodnienie i pożywienie, które dadzą nam energię na kolejne kilometry.

Wtedy z pomocną dłonią przychodzi wspomniany wyżej duet. Projektanci obu marek serwują nam poręczne torby, butelki na wodę, a także sprzęt do gotowania na świeżym powietrzu. Mało tego, w ofercie znajdziemy jeszcze kubki o podwójnych ściankach i karabińczyki.

Wymienione propozycje nadchodzą w kilku wariantach kolorystycznych. Tym razem w ofercie znalazły się cztery nowe odcienie: Galaxy Blue, Iced Aqua, Balsam Green i Radiant Yellow.

Zapoznajcie się zatem poniższą galerią i poznajcie propozycje ciut dokładniej. Jeśli jakiś przedmiot z kolaboracji Samsøe Samsøe x Nordisk wpadnie Wam w oko to odwiedźcie ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: