- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersSaucony wypuszcza zestaw „Astrotrail” inspirowany outdoorem

Saucony wypuszcza zestaw „Astrotrail” inspirowany outdoorem

Ostatnie miesiące to nieustanny wzrost zainteresowania outdoorem i wydaje się, że proces ten nie zamierza zwolnić. Ekipa designerów amerykańskiej marki Saucony wskakuje na falę i próbuje skorzystać na tej fascynacji wydając specjalny zestaw butów. Przed Wami pakiet zatytułowany „Astrotrail” składający się z kilku specyficznych wersji ich modeli.

Na wstępie przedstawimy Wam główny zamysł tego przedsięwzięcia. Amerykański brand eksploruje epicentrum samopoznania, łącząc wspaniałe tereny i cuda astrologii z czterema podstawowymi elementami wszechświata – Ziemią, Powietrzem, Ogniem i Wodą.

Każdy z sneakersów został zaprojektowany z myślą o innym elemencie, czego efektem są niepowtarzalne detale, kolory, odczucia i inspiracje, które najlepiej pasują do charakteru każdego elementu. Zestaw składa się z czterech modeli Saucony: Shadow 5000 „Air”, Peregrine 11 „Earth”, a także Grid Azura 2000 „Fire” oraz Mad River 2 TR „Water”.

Aby wzmocnić połączenie z wszechświatem, wszystkie cztery warianty mają na języku umieszczony symbol zodiaku związany z każdym z podstawowym elementem Ziemi. Charakterystyczna trailowa estetyka została przedstawiona jako połączenie cholewki w ziemistych kolorach w wyrazistymi, rzucającymi się w oczy barwami. Uzupełnieniem myśli designerów są okrągłe sznurówki bungee oraz nakrapiane podeszwy środkowe.

Opisywany zestaw butów Saucony „Astrotrail” ma ustawioną datę premiery na 15 maja bieżącego roku.

Saucony astrotrail pack 1 Saucony astrotrail pack 2 Saucony astrotrail pack 3 Saucony astrotrail pack 4 Saucony astrotrail pack 5 Saucony astrotrail pack 6

- Reklama -nike wyprzedaż
- Reklama -adidas Yeezy Boost 700 V2adidas Yeezy Boost 700 V2

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: