- Reklama -NIkeNIke

Saucony Shadow 5000 – Off White / Gold

Tydzień temu informowaliśmy Was o kolorystyce modelu Saucony Shadow 5000, gdzie za inspirację posłużyła cegłówka. Jak się okazało parka ta wjeżdża w skład zestawu o nazwie Cracked Leather i składa się jeszcze z jednego zestawienia barw. Mianowicie chodzi o wariant Off White/Gold.

W tym przypadku zdecydowano się na biało-kremową cholewkę, która tutaj dominuje a przy okazji świetnie współgra z niewielkimi, pozłacanymi akcentami. Możemy znaleźć je w dziurach na sznury, na języku czy w okolicach pięty. Do tego dochodzi jeszcze biała, nakrapiana podeszwa, stanowiąca świetnie dopełnienie całości. Warto również dodać, że do produkcji użyto głównie zamszu a co do dostępności to model Saucony Shadow 5000 powiniecie na oficjalnej stronie internetowej Sneaker Politics.

Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold1 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold2 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold3 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold4 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold5 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold6 Saucony Shadow 5000 – Off White : Gold7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: