Odżywiaj się zdrowo z Saucony Shadow 6000 „Avocado Toast”

Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole

Po krótkiej przerwie powracamy do amerykańskiej marki Saucony, która zwraca się ku zdrowemu żywieniu prezentując swoje najnowsze dzieło w postaci butów Saucony Shadow 6000 „Avocado Toast”.

Jakiś czas temu designerzy wzięli na warsztat retro biegówki Saucony Shadow 6000 prosto z 1991 roku i inspirując się zdrowym odżywianiem i miłością do awokado oraz guacamole przedstawili nam świeżutką wersję swoich butów.

Idąc od dołu widzimy brązowy mudguard mający odwzorować kolor pieczywa serwowanego na śniadanie w postaci tosta. Ten element wykonano ze skóry oraz w dużej mierze z zamszu. W górnej partii cholewki rządzi kolor zielony, przy czym skórzane elementy przy oczkach na sznurówki oraz na bokach cholewki mamy w jednolitym kolorze, natomiast baza ma niejednolite i ciut ciemniejsze akcenty imitujące pogniecione awokado.

Projektanci stworzyli nową wersję z dbałością o szczegóły, by mieć pewność ze zapadną w pamięć. Mamy zatem nakrapianą na czerwono zieloną wyściółkę imitującą płatki zmielonej papryki, z kolei zamiast metki na języku pojawia się awokado wraz z pestką w kształcie logotypu amerykańskiej marki. Natomiast na zapiętce widzimy zabawę słowną w postaci napisu „Saucamole”. Wspomniane awokado z pestką zostało wykorzystane również na zielonych wkładkach. Wszystko to postawiono na biało szarej podeszwie, a do kartonu wrzucono drugi zestaw sznurówek.

Premiera butów ustawiona jest na 26 lutego. Zdjęcia pochodzą z amerykańskiego sklepu History of New York. Najprawdopodobniej nie pojawią się w Polsce, ale jak już to ogarnąłby je zapewne flagowy sklep marki, czyli Street Supply.

Saucony Shadow 6000 “Avocado Toast” aka „Saucamole”
S70447-1
26 Luty 2019
$140

Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 1 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 2 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 3 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 4 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 5 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 6 Saucony Shadow 6000 Avocado Toast aka Saucamole 7