- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearSchoolBoy Q wypuszcza lookbook ze swoimi ciuchami

SchoolBoy Q wypuszcza lookbook ze swoimi ciuchami

Najpierw wydał jedną z najlepszych płyt tego roku a teraz uderza z tematem ciuchów! O kim w ogóle mowa? Oczywiście chodzi o SchoolBoy Q i jego płytę Blank Face.

Natomiast dzisiaj nie skupimy się na muzycznym aspekcie, lecz na ciuchach, które raper zaprezentował w swoim pierwszym lookbooku. Warto również dodać, że na poszczególnych elementach garderoby znajdziemy nawiązania do tekstów z najnowszego albumu jak np. me no conversate with the fake a cały asortyment składa się z czapek, ciekawych kurtek, bluz czy koszulek. Natomiast kilka produktów to wręcz kalka tego co SchoolBoy Q lubi nosić, szczególnie gdy występuje na scenie a jeśli coś wpadło Ci w oko już teraz to koniecznie sprawdź oficjalną stronę internetową txdxe.

schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-1 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-2 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-3 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-4 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-6 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-7 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-8 schoolboy-q-blank-face-merch-lookbook-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: