- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSean Wotherspoon zapowiada kolaborację z adidasem

Sean Wotherspoon zapowiada kolaborację z adidasem

Jeszcze na rynku nie zadebiutowały Asics Gel Lyte III, za projekt których odpowiadał Sean Wotherspoon, a już została potwierdzona jego współpraca z marką adidas.

Współzałożyciel sklepów Round Two ogłosił zbliżający się projekt na swoim koncie na Instagramie. Wrzucił on rysunek z kwiatkami i trójlistną koniczyną wiązaną z adidasem. Dołożył do tego opis „Usunę to w 60 sekund. Wiesz, że nie umiem utrzymać tajemnic…”

Niestety jeszcze nie wiadomo nad jakim modelem będzie pracował, ale najprawdopodobniej odbędzie się to na czymś związanym z piłką nożną i należytą uwagą skoncentrowaną na recyklingu i odpowiedzialnej ekologicznie produkcji.

adidas jeszcze tego nie potwierdził oficjalnie, a sam Sean Wotherspoon dopowiedział magazynowi Complex kilka ciekawych kwestii

„To będzie ogromny krok naprzód w zakresie zrównoważonego rozwoju i znacznie inny niż to, co widziałeś ode mnie w przeszłości, jeśli chodzi o materiały” – powiedział Wotherspoon. „Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć wdrażanie, to będzie zabawne! Dorastałem grając w piłkę nożną, to była moja pierwsza miłość przed deskorolką. Zawsze nosiłem produkty marki adidas, od stóp aż po głowę, KOCHAM adidas Samba, kupowałem je w Modell’s oraz Sports Authority. Zacząłem nosić Nike, kiedy w moim życiu pojawiała się deskorolka, więc fajnie jest Się zagłębić we własne wspomnienia jeszcze dalej i odkryć, że miłość do adidasa nadal istnieje. ”

Sean Wotherspoon adidas 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: