- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto dokładne zdjęcia kolaboracji Shelflife x adidas Consortium ZX4000

Oto dokładne zdjęcia kolaboracji Shelflife x adidas Consortium ZX4000

Ten wpis zapozna Cię z najnowszym owocem współpracy na linii Shelflife x adidas Consortium, czyli najświeższą kolaboracyjną kolorystyką niedawno przywróconych adidas ZX 4000.

Od samego początku istnienia adidas Consortium zbiera wokół siebie detalistów, partnerów i kolektywy, które nadają kolaboracjom unikalnego i nietuzinkowego charakteru. Ich najnowszym współpracownikiem jest południowoafrykański sklep Shelflife, dla którego będzie to pierwsze takie przedsięwzięcie z niemiecką marką.

Sklep, który powstał w 2006 roku i ma swoje lokalizacje w Johannesburg oraz Cape Town, wziął na warsztat model ZX4000, a efekty ich wielotygodniowych prac możecie podziwiać na załączonych poniżej fotografiach.

Dzieje się tu tak wiele, że sami nie wiemy od czego zacząć. Konstrukcja buta opiera się na wysokiej jakości nubuku i tkanego materiału w odcieniach szarości. Zamiast klasycznej siateczki zastosowano tkaną dzianinę, która została użyta na górze toeboxa, języku, jak również bocznych panelach od strony zewnętrznej. To jednak nie koniec, ponieważ strona wewnętrzna cholewki pokryta jest pomarańczowo szarym geometrycznym wzorem, przez co but wyróżnia się jeszcze bardziej. Kropką nad i są beżowe trzy paski na boku oraz pomarańczowe wstawki.

Zatem kiedy i gdzie kupić buty Shelflife x adidas Consortium ZX4000? Szykujcie się na premierę 20 kwietnia, w Polsce wpadną do sklepu pod tym linkiem.

Shelflife x adidas Consortium ZX4000 2 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 3 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 4 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 5 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 6 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 7 Shelflife x adidas Consortium ZX4000 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: