- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneShoe Surgeon odrzucił propozycję pracy dla Yeezy!

Shoe Surgeon odrzucił propozycję pracy dla Yeezy!

W ostanim czasie custom sneakersów powrócił ze zdwojoną siłą, więc jest rynek i jest zarobek. Jednym z czołowych graczy na rynku jest Shoe Surgeon, który tworzy jedne z najbardziej rozpoznawalnych i nietuzinkowych projektów. Jest na tyle dobry, że dostał nawet propozycję pracy dla Yeezy, czyli od marki za którą stoi Kanye West.

Podczas ostatniego wywiadu dla Jeffa Staple w Hybeast Radio Dominic Chambrone, czyli Shoe Surgeon opowiadał jak to jest być projektantem wyjątkowych wydań z najwyższej półki, jak prowadzić swoje Surgeon Studios w Los Angeles, czy w końcu jak odrzucił propozycję współpracy dla Westa.

Dostałem propozycję pracy dla Yeezy” – wyjawia Chambrone. „Chcieli, żebym dla nich pracował. Mam mnóstwo propozycji pracy od adidasa i to po prostu nie ma sensu, żebym zamykał i skończył z tym co teraz robię.

Staple w rozmowie wspomniał, że wielu dałoby się pociąć za możliwość pracy z jedną z najgorętszych obecnie firm na rynku. Jednak jak widzimy nie wszyscy są na to gotowi czy raczej chętni.

Powiedziałem im prosto z mostu o co chodzi” – dodaje Chambrone. „Włożyłem w swoją pracę mnóstwo czasu, krwi, łez oraz hajsu i i jakoś to sobie poukładałem, więc nie mogę brać wszystkiego. Żartuje sobie nawet, że jeśli firma zaproponowałby mi 1 milion dolarów to i tak bym nie skorzystał”.

Trzeba przyznać, że to odważny krok i Shoe Surgeon ma wysoki poziom pewności siebie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: