- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers sivasdescalzo i adidas wypuszczają specjalną wersję modelu Forum 84 Hi

sivasdescalzo i adidas wypuszczają specjalną wersję modelu Forum 84 Hi

Hiszpański sklep sivasdescalzo nawiązał współpracę z adidas, aby wypuścić ekskluzywną wersję sylwetki Forum 84 Hi, stawiając kulturę i sztukę na pierwszym miejscu, czyli przemysł, który stoi w zastoju od prawie roku.

Znane ze swojego oryginalnego i innowacyjnego projektu, adidas Forum zyskały sporą popularność zarówno na boisku, jak i poza nim, i to już od momentu kiedy po raz pierwszy zawitały w sklepach, to jest w 1984 roku.

Projekt SVD nawiązuje do dziedzictwa sylwetki i zawiera wyszukane detale, w tym wysokiej jakości skórę i teksturowane zamszowe materiały, które zostały zaakcentowane przez białą, ciemnoniebieską i szarą paletę kolorów. Wszystko to zostało osadzone na delikatnie pożókłej podeszwie co podkreśla vintage’owy klimat.

Całość zostanie zapakowana w unikatowe pudło, a na świecie pojawi się jedynie 300 par tego wydania! Zatem całkiem mocny limit.

Jeśli bylibyście zainteresowani nowym limitowanym wydaniem sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi to do 18 grudnia możecie się zapisać do losowania pod tym linkiem. Sklep zachęca do datków 3 Euro, które zostaną przeznaczone na lokalny The Voodoo Dance Club. Więcej o tej inicjatywie przeczytasz na ich stronie internetowej.

sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 1 sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 2 sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 4 sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 5 sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 6 sivasdescalzo x adidas Forum 84 Hi 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: