- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakerssize? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai

size? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai

Japońska firma ASICS Tiger jeszcze w październiku zeszłego roku zaprezentowała świetną współpracę z brytyjską siecią sklepów size?. Wówczas do czynienia mieliśmy z modelem ASICS Gel Lyte, który inspirowany był w całości baseballem. Co ciekawe, jest to jeden z tych sportów, który w kraju kwitnącej wiśni cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem.

Ale wracając do naszego głównego tematu to mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Obie ekipy postanowiły kolejny raz nawiązać ze sobą współpracę. Tym razem za motyw przewodni obrano nietuzinkową postać Hokusai Katsushika, znaną głównie pod imieniem Hokusai. Jest to jeden z najwybitniejszych i najpłodniejszych japońskich malarzy i twórców barwnych drzeworytów.

W tym przypadku zdecydowano się na nubukową, niebieską cholewkę, która świetnie łączy się z granatowymi akcentami. Do tego dochodzą jeszcze różowe elementy w postaci sznurówek i części podeszwy, która oprócz różu jest też biała. Warto również dodać, że oprócz wspomnianego nubuku, projektanci ASICS wykorzystali także nylon.

Oprócz świetnych fotografii, które wydobywają wszystko co najlepsze w tej kolaboracji, dorzucono jeszcze trwający nieco ponad minutę filmik. Natomiast, jeśli chodzi o samą dostępność tej parki to niestety nie mamy dobrych wiadomości, bowiem jak możecie się domyślić będzie to turbo limitowana edycja. Do sprzedaży ma trafić zaledwie 500 par a wszystko rozegra się już 24 lutego na oficjalnej stronie internetowej size?. Powodzenia!

[youtube WHhloOy8w8w 750 650]

size? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai1 size? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai2 size? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai3 size? x ASICS Gel Lyte OG inspirowane malarzem Hokusai4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: