- Reklama -NikeNike

Size? zapowiada kolaboracyjne adidas ZX 5000 oraz ZX 10000

Luke Matthews odpowiadający za kreatywne idee w Size? zapowiedział właśnie na swoim profilu na Instagramie dwie ciekawe kolorystyki butów adidas ZX 5000 oraz ZX 10000.

Pierwszy z wymienionych powyżej modeli będzie bazował na nylonowym meshu i białawym zamszu z dodatkiem ożywiającej pomarańczy i czerni na trzech paskach z boku cholewki, przy zapiętce oraz na języku. Całość zostanie postawiona na podeszwie w pożółkłej, vintage’owej podeszwie z pomarańczowo czarnymi akcentami.

Z kolei drugi model, który został przedstawiony światu dopiero kilka miesięcy temu, teraz pojawi się w ich własnej kolorystyce zdominowanej przez połączenie czerni i odcieni szarości. W ramach dodatku mamy również pomarańcz i czerń na trzech paskach, ale ich ustawienie zostało odwrócone w porównaniu do poprzednika. Podeszwa kolorystycznie zapowiada się na ten sam układ barw.

Kropką nad i w obu przypadkach jest słynny znak zapytania z ich logotypu i nazwy, który zostanie umieszczony na tyle cholewki i zostanie zabarwiony na pomarańczowo. Zresztą zerknijcie na zdjęcia wklejone w dalszej części wpisu.

Na chwile obecną szczegóły związane z premierą butów Size? x adidas ZX 5000 oraz ZX 10000 w ich sklepie online owiane są tajemnicą, ale trzymamy rękę na pulsie i od razu damy Wam znać jak pojawi się coś ważnego w tej kwestii.

Size x adidas ZX 5000 ZX 10000 1 Size x adidas ZX 5000 ZX 10000 2 Size x adidas ZX 5000 ZX 10000 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: