- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Sizeer wraz z Nike promuje Wanna Fit! Przymierz buty za pomocą rozszerzonej rzeczywistości

Chciałbyś przymierzyć buty zanim je kupisz i sprawdzić jak fitują? Dzięki aplikacji SizeerApp i jej dodatkowi Wanna Fit jest to możliwe! Jesteś ciekawy jak to działa? No to sprawdź szczegóły.

Wanna Fit to darmowa funkcja dostępna w aplikacji SizeerApp, która pozwala przymierzać sneakersy Nike za pomocą rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki kilku kliknięciom wybierzesz sobie jaki model chcesz przymierzyć, a następnie możesz zrobić zdjęcie przymierzanych butów. How cool is that?! Wszystko bez wychodzenia z domu lub podczas nudnej przerwy w szkole.

Akcja #NikeItOn, bo o nią tu chodzi, jest realizowana we współpracy z marką Nike i ma na celu przybliżenie Wam aplikacji SizeerApp za pomocą Wanna Fit. W apce jest ponad 90 modeli Nike, które można przymierzać, a ta liczba systematycznie się powiększa.

Zatem ściągnij apkę SizeerApp, odpal Wanna Fit i sprawdź jak matchują sneakersy, które od dawna masz na oku.

sizeer app wanna fit 3 sizeer app wanna fit 1

Na tym nie koniec dobrych informacji! Skoro pochłonęła Cię chęć przymierzania butów to może chciałbyś do tego zgarnąć 1000 zeta na zakupy w Sizeer? No to poznaj szczegóły akcji #NikeItOn.

Ściągnij apkę SizeerApp, zrób i zapisz zdjęcie podczas kreatywnego przymierzania sneakersów Nike z funkcją Wanna Fit. Odpal profil @sizeer na Insta i za pomocą naklejki „Your turn” na stories, wrzuć swoje foto. Pamiętaj o użyciu: @sizeer i #NikeItOn.

Akcję wspiera 7 influencerów: @onenorbi, @aleksandrags, @edzioo, @bratosiewicz, @wlodi4444, @matterfml, @djfelipe012, którzy w kreatywny sposób zaprezentują Wam działanie funkcji Wanna Fit.

Akcja trwa od 9 do 30 września 2022r., więc macie sporo czasu na działanie. W aktywacji zostanie wybranych aż 40 osób, które zgarną kasę na sneakersy w Sizeer.

Więcej informacji o całej akcji najdziesz na ich stronie internetowej.

LINK

sizeer app wanna fit 2sizeer app wanna fit 4
- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: