- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Nike zbudowało skatepark przed swoją europejską siedzibą

Europejska siedziba Nike, która mieści się w Hilversum pod Amsterdamem, zyskała właśnie całkiem nowy skatepark! Oto jego dokładne zdjęcia.

Za jego pomysł i projekt odpowiadał Designer Rich Holland z Floda31, szwedzkiej agencji kreatywnej i kolaboracyjnej, która współpracuje z Nike. Nowa przestrzeń ma dać poczucie energii, które łączy podobnie myślące osoby ze skateboardowego świata. Twórca urodzony w Birmingham ukształtował przestrzeń, która w niczym innym jak tradycyjnym skateparkiem, który połączy cały kampus, od obiektów sportowych po biura. Projekt łączy architekturę tradycyjną i skateboardową, tworząc oryginalną, zachęcającą przestrzeń publiczną.

Wszystkie elementy w skateparku Nike nadające się do jazdy na desce opierają się na kształtach i obiektach, które ukształtowały deskorolkę w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Betonowy skatepark wyróżnia się przede wszystkim elementem przypominająca załamujący się falę, czyli czemu uzyskano fajnie ułożony tunel. Zresztą obadajcie dołączone zdjęcia.

Skatepark Nike European HQ 1
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 2
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 3
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 4
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 5
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 6
Marcel Veldman
Skatepark Nike European HQ 7
Marcel Veldman
- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: