- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Kolaboracja Slam Jam x Nike Blazer Mid powraca w wersji Black

Kolaboracja Slam Jam x Nike Blazer Mid powraca w wersji Black

Jedną z kolaboracją, którą będziemy żałować, że nie kupiliśmy jest bezsprzecznie wspólny projekt Slam Jam x Nike, który przyniósł nam nietuzinkową białą wersję butów Blazer Mid. Sukces poprzedniego wydania okazał się na tyle zadowalający, że obie strony spotkały się raz jeszcze, a owocem ich wielotygodniowej pracy jest poniższa wersja Black.

Wybór ponownie padł na konstrukcję Vintage 77, czyli widzimy niewykończony język z gąbką, a także zamszowe nakładki na boku oraz na nosku. Sam patent i rozwiązania są niemalże identyczne z tymi z wyżej wspomnianego wariantu. Raz jeszcze widzimy Swoosh odwrócony do góry nogami, który został umieszczony od wewnętrznej strony cholewki, natomiast ten po zewnętrznej stronie pozostały nienaruszony.

Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White 1 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White 2 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White 3

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że cholewka została podzielona na pół jeśli chodzi o konstrukcję, ponieważ panele od strony zewnętrznej mamy wykonane z czarnego zamszu, natomiast te od wewnętrznej wykonano ze skóry zabarwionej na ten sam kolor. Zamszowe są również noski oraz okolice wiązania. Wspomniane Swooshe oraz podeszwa zostały skąpane w kadzi z białą farbą co nadało fajnego przełamania i kontrastu. Kropką nad i zdaje się być biały napis Class 77 na zapiętkach.

Buty zostaną wydane za pośrednictwem loterii na stronie slamjam.com 9 listopada. Losowania w sklepach stacjonarnych rozpoczną się 21 listopada, 28 listopada odbędzie się specjalny event, a premiera butów ustawiona jest na 29 listopada.

Slam Jam x Nike Blazer Mid
Black / White
CD8233-001
Zima 2019

Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 1 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 2 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 3 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 4 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 5 Slam Jam x Nike Blazer Mid Black White CD8233-001 6

Sourcenikelab
- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: