- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSlam Jam wyda Nike Blazer Mid z odwróconym Swooshem

Slam Jam wyda Nike Blazer Mid z odwróconym Swooshem

Z okazji tegorocznego modowego wydarzenia Pitti Uomo włoski sklep Slam Jam wyda specjalną wersję butów Nike Blazer Mid z odwróconym Swooshem, z którymi możecie się zapoznać dzięki załączonym ponizej fotografiom.

Zarówno wspomniany sklep jak i modowe wydarzenie obchodzą w tym roku swoje trzydziestolecie, więc nie było innej możliwości jak uczcić to specjlanym projektem, który zapadnie w pamięć. Udało się to dzięki dość niespotykanemu zabiegowi w postaci odwórcenia Swoosha do góry nogami na wewnętrznych stronach cholewki. To jednak nie koniec smaczków na jakie się zdecydowano przy projektowaniu widocznych tu Blazer Mid. Na języku widzimy vintage’owy brandingNike, natomiast na zapietkach umieszczono napisy „Class” oraz „1977”. Konstrukcja buta opiera się na białej skórzanej cholewce, czarnym skórzanym Swooshu oraz szarawych zamszowych nakładkach na oczka na sznurówki.

Niestety z dostępnością będzie problem, ponieważ buty będą do zgarnięcia podczas specjalnego sklepu tymczasowego PU95 Feat. Slam Jam w Museo Marino Marini we Florencji we Włoszech.

slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 1 slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 2 slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 3 slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 4 slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 5 slam jam x nike blazer vintage 1977 upside down swoosh 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: