- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Ambush projektuje świecące w ciemnościach słuchawki Beats Powerbeats

W tym tygodniu Yoon Ahn zaprezentowała świecące w ciemności bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats powstałe w kolaboracji z jej marką Ambush.

Główna inspiracją japońskiej projektantki było jej rodzinne miasto, Tokio, a w szczególności nocna energia płynąca z miasta.

„Mieszkam w centrum Shibuyi i jestem zainspirowana tym, jak miasto świeci nocą” – powiedział Ahn. „Pomyślałem, że byłoby naprawdę fajnie zaprojektować produkt, który potrafiłby uchwycić tę energię miasta, kiedy jesteś na zewnątrz późno w nocy i słuchasz muzyki. Ta współpraca została stworzona z myślą o wszystkich, którzy są pewni siebie, dobrze się bawią, są kreatywni i próbują nowych rzeczy – takie dzieci zawsze wydają się świecić najjaśniej.”

sluchawki Ambush x Beats Powerbeats 1

Po pełnym naładowaniu bezprzewodowe słuchawki Powerbeats działają do 15 godzin. Jeśli tylko będziecie w potrzebie to technologia Fast Fuel pozwoli Wam w 5 minut naładować baterię by działała jeszcze godzinę. Z kolei IPX4 zapewni Wam ochronę przed potem i deszczem.

W słuchawkach mamy kontrolery głośności i sterowania, a użytkownicy iOS mogą skorzystać z pomocy Siri.

Jeśli zerkniemy na kwestie wizualne to otrzymujemy zielono turkusową konstrukcję z kontrastowym czerwonym znaczkiem „b” i czarnym napisem „AMBUSH”.

Zestaw wychodzi z pokrowcem obandowanym obiema markami, kablem do ładowania i czterem nakładkami by dopasować słuchawki do Twoich uszu.

Na koniec wspomnimy o dostępności. Prezentowane tu słuchawki Ambush x Beats Powerbeats dostaniecie w sklepie END.

sluchawki Ambush Beats Powerbeats 1 sluchawki Ambush Beats Powerbeats 2 sluchawki Ambush Beats Powerbeats 3 sluchawki Ambush Beats Powerbeats 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: