- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaBeats by Dre wypuszcza słuchawki Solo3 Wireless w kolekcji Club

Beats by Dre wypuszcza słuchawki Solo3 Wireless w kolekcji Club

Beats by Dre dodaje do swojej oferty nowe kolory słuchawek Solo3 Wireless, które tworzą nową kolekcję Club. Ich zdjęcia znajdziecie w dalszej części wpisu.

Nowa kolekcja bezprzewodowych słuchawek nausznych dostępna jest w czterech kolorach gotowych na lato – żółtym, granatowym, białym i czerwonym – zapewniając szeroką wszechstronność niezależnie od wymagań garderoby. Podobnie jak w przypadku standardowych modeli bezprzewodowych Solo3, słuchawki z Club Collection są wyposażone w elastyczny i regulowany pałąk na głowę, obrotowe nauszniki i funkcję izolacji szumów. W pełni naładowana para ma żywotność 40 godzin i jest wyposażona w opcję szybkiego 5-minutowego ładowania zapewniającego trzy godziny odtwarzania.

A gdzie kupić bezprzewodowe słuchawki Beats by Dre Solo 3 Wireless Club Collection? Nic prostszego jak udać się do oficjalnego sklepu Apple pod ten link i wybrać odpowiedni dla siebie kolor. Ich cena ustawiona jest na poziomie 800 złotych.

Beats by Dre Solo 3 Wireless Club Collection 1 Beats by Dre Solo 3 Wireless Club Collection 2 Beats by Dre Solo 3 Wireless Club Collection 3 Beats by Dre Solo 3 Wireless Club Collection 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: