- Reklama -NikeNike

Duet Sneaker Freaker x atmos wydaje specjalną wersję Asics Gel-Lyte III „Alley Cats”

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie potrójną kolaborację na modelu Gel-Lyte III, która została zatytułowana „Alley Cats”. Za projekt odpowiadał zespół stworzony na linii Sneaker Freaker x atmos x Asics.

Projekt butów przedstawionych poniżej inspirowany był wąskimi przecinającymi się uliczkami w miastach, w których działa Sneaker Freaker oraz atmos.

Melbourne słynie z połączonych ze sobą uliczek, które sprawiają, że obskurne centrum miasta jest labiryntem energii do późnych godzin nocnych. AC/DC Lane, Celestial Avenue i Meyers Place są pełne knajpek z makaronem, wyluzowanych barów i podziemnych klubów.

Uliczek Harajuku w Tokio chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znajdziecie tam największą sieć butików, mikrobarów i izakayas na świecie.

sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 5

sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 6

sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 7

Obie wspomniane wyżej strony kolaboracji znają model GL3 bardzo dobrze. Wyliczanie ich sukcesów zajęłoby nam całe wieki. Przez lata wydawali swoje własne kolaboracyjne wydania, więc przyszła pora połączyć siły i zasiąść przy wspólnym stole projektowym.

Rezultat zderzenia pomysłów i wymiany doświadczeń przebija wszelkie oczekiwania. Designerzy wywiązali się z powierzonego im zadania z nawiązką. Misterne wykonanie i elegancki fason sprawiają, że najnowsze dzieło duetu atmos x Sneaker Freaker wynosi styl tego modelu na jeszcze wyższy poziom.

Na cholewce widzimy zestawienie wysokiej klasy materiałów jak zamsz, nubuk, końskie włosie, skóra, a to tylko ułamek. Perforowany toebox oraz pięta z wytłoczoną nazwą modelu zabarwiono na szaro. Boczne panele i górne sektory cholewki to rzucający się w oczy fiolet, który został przełamany bielą brandingu Tiger Stripes. Wszystko to postawiono na biało fioletowej podeszwie z dodatkowym nakropieniem.

Premiera butów Sneaker Freaker x atmos x ASICS SportStyle GEL-Lyte III OG ‘Alley Cats’ odbędzie się na ich stronie internetowej już 18 czerwca. W ten sam dzień pojawią się pop-upie atmos w Tokio.

sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 1 sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 2 sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 3 sneaker freaker x atmos x asics gel lyte iii alley cats 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: