Ekipa Sneaker Freaker rozkręciła się na dobre, jeśli chodzi o kolaboracje. Ostatnio pisaliśmy o współpracy SF z Casio a teraz mamy okazję zaprezentować Wam najnowsze efekt połączenia sił z firmą Lacoste.

Na warsztat wzięto model Missouri, do którego dorzucono jeszcze świetne fotografie promocyjne. Co do kolorystyki to jest ona oznaczona w następujący sposób: Blue/White-Pink. Tak naprawdę cholewkę zdobią trzy barwy. Przód pokryty jest beżem, środek granatem a tył niebieskim odcieniem. Do tego dochodzi biała podeszwa oraz niewielki, różowe akcenty. Warto również dodać, że do produkcji użyto głównie zamszu i skóry.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to szukajcie ich na oficjalnej stronie internetowej Sneaker Politics.

Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_1 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_3 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_4 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_5 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_6 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_7 Sneaker_Freaker_Mag_x_Lacoste_Missouri_Sneaker_POlitics_Hypebeast_10

Reklama
air jordan