- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5 „TASSIE TIGER”

SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5 „TASSIE TIGER”

Minęło już kilka dobrych lat od kolaboracji Sneaker Freaker x New Blance 998 „Tassie Devil”. Ten słynny magazyn powraca do tego tematu raz jeszcze i ponownie robi to z marką New Balance. Tym razem na warsztacie były buty New Balance 997,5, a projekt końcowy został zatytułowany Tassie Tiger.

Projekt został nazwany na cześć wilkowora tasmańskiego, australijskiego drapieżnika, który wymarł na początku ubiegłego wieku. Przechodząc do rzeczy chłopaki ze Sneaker Freaker zdecydowali się za zastosowanie specyficznego zamsz w kolorze czerwonawym, który został wykorzystany na pięcie oraz na przodzie cholewki, przy czym od góry jest on perforowany. Te dwa elementy rozdziela czarny zamsz i skóra na bocznych panelach. Jakby tego było mało na podeszwie w kolorze czarno białym umieszczono kontrastowe nakropienie. Na przedniej części podeszwy widzimy coś na wzór zębów co jest charakterystycznym elementem tego projektu.

Przy tej kolaboracji należy jeszcze wspomnieć, że buty to hybryda podeszwy z modelu NB998 z cholewką z NB997, stad taka a nie inna nazwa butów.

Buty pojawią się w sprzedaży w dwóch różnych kartonach, czarno szary przeznaczony jest na globalną premierę, z kolei wersja kolorowa będzie tylko dla rodziny i przyjaciół.

Premiera wypada w dniu 16 lipca w ich sklepie online, z kolei 23 lipca buty pojawią się w najlepszych sklepach New Balance w Azji.

SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-6 SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-1 SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-5 SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-3 SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-4 SNEAKER FREAKER X NEW BALANCE 997.5-TASSIE TIGER-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: