Naszym zdaniem to będzie niezły smaczek dla wszystkich miłośników sneakersów a szczególnie marki Puma. Mianowicie nawiązała ona współpracę z magazynem Sneaker Freaker oraz sklepem Packer. Dzięki temu zabiegowi, dzisiaj możemy nacieszyć oko wariantem kolorystycznym Bloodbath, który dotyczy modelu Blaze of Glory.

Praktycznie cała powierzchnia tych butów pokryta jest czerwienią, która przechodzi w burgund. Taki motyw widoczny jest na bocznych panelach czy czubkach. Ponadto barwa ta stanowi świetne tło dla błękitnych wstawek oraz białej podeszwy. Całość wygląda naprawdę dobrze i trzyma wysoki poziom!

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale trzymajcie rękę na pulsie, bowiem jak tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat to na pewno Was poinformujemy.

sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-1 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-2 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-5 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-10 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-11 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-13 sneaker-freaker-packer-puma-bloodbath-14

Reklama
air jordan