- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSneaker Politics x adidas Consortium Gazelle PK - Multicolor / Gold

Sneaker Politics x adidas Consortium Gazelle PK – Multicolor / Gold

Ekipa tworząca adidas Consortium jak zwykle nas nie zawodzi. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnią kolaborację z butikiem Sneaker Politics, gdzie na warsztat wzięto dobrze nam znany model Gazelle. Jest on dostępny w kolorystyce zatytułowanej jako Multicolor/Gold a samo połączenie sił przez niemiecki brand i sklep ma podkreślić dwie rzeczy: otwarcie nowego punktu w Nowym Orleanie oraz festiwal o nazwie Mardi Gras co w naszym języku oznacza po prostu dzień przed środą popielcową.

Wracając natomiast do samych butów to trzeba przyznać, że prezentują się one kapitalnie. Każdy detal jest tutaj wykonany z olbrzymią starannością. Dominuje kremowa barwa, pokrywająca większą część powierzchni a przy okazji świetnie współgra ona z zielonkawymi akcentami, nawiązującymi do festiwalu. Do tego dochodzą jeszcze złote akcenty a uzupełnieniem stawki jest gumowa podeszwa.

Zobacz więcej na oficjalnej stronie internetowej Sneaker Politics.

Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_1-6 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_6 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_7 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_8 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_9 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_10 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_11 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_12 Sneaker_Politics_x_Adidas_Consortium_Gazelle_Primeknit_Mardi_Gras_13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: