Wojna to straszna tragedia, dla żołnierzy, dla ich rodzin i dla cywilów. Na terenach Luisiany i Nowego Orleanu odbyła się wielka bitwa blisko 200 lat temu. Amerykanie pokonali Brytyjczyków dzięki ogromnej artylerii, która była pomalowana na błękitno by zlać się z linią nieba.

Właśnie te armaty stały się inspiracją dla amerykańskiego butiku Sneaker Politics. Na warsztacie mieli model dość rzadko eksploatowany model – Saucony Courageous, a efekty ich prac możecie podziwiać poniżej. Wokół toeboxa oraz na bocznych panelach widzimy błękitny zamsz, natomiast język oraz góra toeboxa są zrobione z tego samego materiału, ale już z perforacją. Na zapiętce i stabilizatorze pięty widzimy kontrastową czerń. Wszystko to stoi na białej podeszwie z delikatnym błękitnym paskiem.

Premiera przewidziana jest na 30 października w sklepie Sneaker Politics.

SNEAKER POLITICS x SAUCONCY COURAGEOUS-THE CANNON-1 SNEAKER POLITICS x SAUCONCY COURAGEOUS-THE CANNON-2 SNEAKER POLITICS x SAUCONCY COURAGEOUS-THE CANNON-3 SNEAKER POLITICS x SAUCONCY COURAGEOUS-THE CANNON-4 SNEAKER POLITICS x SAUCONCY COURAGEOUS-THE CANNON-5

Reklama
air jordan