- Reklama -NIkeNIke

Sneaker x Saucony Jazz “Carolina Mustard”

Z okazji „dnia musztardy”, który odbywał się 3 sierpnia doszło do ciekawej kooperacji, która odbyła się na linii Sneaker x Saucony i przyniosła nam specjalną wersję butów Jazz nazwaną “Carolina Mustard”.

South Carolina znana jest ze swojego specjalnego sosu BBQ na bazie musztardy, więc dzień musztardy butik Sneaker z Charleston i marka Saucony zdecydowały się wydać specjalną wersję retro biegówek Jazz. Buty zostały wykonane z nylonowych paneli na boku, zamszu na przodzie, przy sznurowaniu i na pięcie oraz perforowanego zamszu na toeboxie, które zostały zabarwione na musztardowy odcień koloru żółtego. Projekt zdobi czarny skórzany branding na boku i na zapiętce, a kropką nad i zdaje się być biaława podeszwa, sznurówki oraz wyściółka. Dodatkowym smaczkiem jest zapakowanie drugiego kompletu sznurówek w małe opakowanie po musztardzie.

Niestety buty Sneaker x Saucony Jazz “Carolina Mustard” z ich sklepu online już zniknęły, więc musicie szukać ich w pozostałych sklepach z amerykańską marką.

Sneaker x Saucony Jazz Carolina Mustard 1 Sneaker x Saucony Jazz Carolina Mustard 2 Sneaker x Saucony Jazz Carolina Mustard 3 Sneaker x Saucony Jazz Carolina Mustard 4 Sneaker x Saucony Jazz Carolina Mustard 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: