- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersOto kolaboracja Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 "Windmill Pack"

Oto kolaboracja Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 „Windmill Pack”

Jesteśmy świadkami ponownej spółpracy na linii Sneakerbaas x Kangaroos, która tym razem przyniosła nam buty Kangaroos Coil-R1 w zestawie „Windmill Pack”.

Na zestaw składają się dwie wersje kolorystyczne, które został nazwane The Turtle oraz Dead Bird. Cały zestaw nawiązuje do historii, w której młynarz wracając ze swojego młynu zahaczał o staw by porozmawiać z mieszkającym tam żółwiem. Pewnego dnia młynarz nie przyszedł, a zmartwiony żółw na drugi dzień postanowił odwiedzić młyn, gdzie zobaczył chmarę ptaków, która opanował wspomniany młyn. Młynarz postanowił rozprawić się ze szkodnikami i zamontował na płatach młyna ostre ostrza by te zabiły przelatujące ptaki. Poskutkowało i po kilku chwilach ptaki padały jeden po drugim.

Buty zostały ręcznie wyprodukowane w fabryce w Niemczech z najwyższą dbałością o szczegóły i z wysokiej jakości materiałów by mieć pewność, że zapadną w pamięć. Połączenie skóry, perforowanego nubuku czy kilku innych materiałów z półki z opisem premium, zostało zabarwione na dwa sposoby. Pierwszy to kolor niebieski, białawy i żółty dopełniony czerwonymi wstawkami. Natomiast wersja druga to czerń z czerwonymi i żółtymi akcentami.

Premiera butów Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 „Windmill Pack” przewidziana jest na 12 kwietnia w ich sklepie stacjonarnym w południe. Natomiast w ich sklepie online pojawią się o godzinie 18:00. Każda z wersji zostanie wydana limitowanym nakładem 200 sztuk.

Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 1 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 4 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 2 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 3 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 5 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 8 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 9 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 10 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 6 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 11 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 12 Sneakerbaas x Kangaroos Coil-R1 Windmill Pack 13

 

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: