- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 "Hummus"

Sneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 „Hummus”

W tym poście przedstawię Wam współpracę na linii Sneakerbox x Le Coq Sportif, która odbyła się na modelu LCS R800. Nowy projekt został zatytułowany Hummus, a jego zdjęcia zobaczycie poniżej. Dowiecie się również szczegółów dotyczących premiery.

Jak się zapewne domyślacie główną inspiracją była tu potrawa wywodząca się z Lewantu i Egiptu – Hummus. Mamy zatem retro biegówki w kilku odcieniach beżu i koloru kremowego, które zostały dopełnione elementami w kolorze bordowym oraz zielonym, które odwołują się do papryki i pietruszki. Konstrukcja oparta jest na panelach wykonanych z nubuku, zamszu oraz skóry. Dodatkowymi smaczkami są logotypy obu marek na języku czy pięcie. W komplecie znajdziemy trzy wersje sznurówek (zielone, czerwone i ochra)

Opisywane tu buty Sneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 „Hummus” pojawią się w sprzedaży już 17 lutego. Będzie je można kupić między innymi w sklepach HanonAfewMita oraz Corner Street.

Sneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 Hummus-1 Sneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 Hummus-2 Sneakerbox TLV x Le Coq Sportif R800 Hummus-3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: