- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4
Strona głównaStylSneakersSneakerholics x KangaROOS Coil R1 "Bubblegum"

Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 „Bubblegum”

Przed Wami dość niespodziewany kolaboracyjny projekt, który powstał na linii Sneakerholics x KangaROOS. Efektem działań obu stron jest limitowana wersja butów Coil R1 zatytułowana „Bubblegum”.

Sneakerholics to społeczność niemieckich sneakerheadów, która postanowiła podzielić się swoim zamiłowaniem z całym światem poprzez wydanie kolaboracyjnego projektu z marką KangaROOS. Nowy projekt został wykonany ręcznie w niemieckiej fabryce, a inspiracją była guma do żucia. Tu nie ma miejsca na bylejakość, wszędzie bardzo ważne są detale, drobiazgi, szczegóły, nie mówiąc już o wysokiej jakości materiałach czy wykończeniu. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką właśnie dostajemy przy tym wydaniu.

Przechodząc już do samego designu, to jak wspomnieliśmy wcześniej, buty przyjmują kolory zaczerpnięte z gum do żucia. Białawe boczne panele i toebox wykonane ze skóry, które są dodatkowo perforowane, zostały dopełnione różowymi zamszowymi panelami na przodzie i nubukowymi w kolorze turkusowym, które znajdują się nie tylko na tyle, ale również na kołnierzu i przy oczkach na sznurówki. W kolorze różowymi jest również boczny branding oraz stabilizator pięty, z kolei turkus pojawia się jeszcze na spodzie białej podeszwy. Kropką nad i zdaje się być kolorowa wkładka z grafikami przedstawiającymi gumy.

Wyprodukowano zaledwie 360 par, więc limit dość mocny. Premiera butów Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 „Bubblegum” przewidziana jest na 1 czerwca w sklepie Afew.

Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 1 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 2 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 3 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 4 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 5 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 6 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 7 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 8 Sneakerholics x KangaROOS Coil R1 Bubblegum 9

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: