- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSneakerness x Asics Gel Lyte V “Passeport”

Sneakerness x Asics Gel Lyte V “Passeport”

Od kilku lat największe buciarskie wydarzenie w Europie, czyli Sneakerness wchodzi w specjalne kolaboracje przy okazji paryskich spotkań. Jak do tej pory odbywały się one na modelach niemieckiej marki Puma. W tym roku postanowiono to zmienić i wyjdzie projekt stworzony z japońskim brandem Asics, a odbędzie się on na modelu Asics Gel Lyte V.

Nowy projekt został zatytułowany Passeport, a jego zdjęcia załączyliśmy poniżej. Obie strony inspirowały się paszportem, a raczej samymi wydarzeniami, które odbywały się na terenie Unii Europejskiej, a teraz doszła Rosja i RPA, więc do podróży potrzebny będzie wspomniany dokument. Na wzór paszport mamy cholewkę wykonaną z zamszu w kolorze bordowym dopełnioną złotym bocznym brandingiem od wewnętrznej strony cholewki. W komplecie znajdziemy dwie wkładki, bordową z nazwą eventu oraz białą z pieczątkami, które wbijane są przy przekraczaniu granic. W skrzyneczce znalazło się również miejsce na kilka kompletów sznurówek.

Widoczne tu buty Sneakerness x Asics Gel Lyte V “Passeport” będą limitowane do ilości zaledwie 100 sztuk i będzie je można kupić podczas Sneakernessa w Paryżu, czyli 9-10 września.

Sneakerness x Asics Gel-Lyte V Passeport-3 Sneakerness x Asics Gel-Lyte V Passeport-0 Sneakerness x Asics Gel-Lyte V Passeport-1 Sneakerness x Asics Gel-Lyte V Passeport-2 Sneakerness x Asics Gel-Lyte V Passeport-4

photo : anthonysuz

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: