Amerykańska firma Vans cały czas jest w gazie a świadczyć może o tym fakt, że ostatnio ekipa ta nawiązała współpracę z butikiem Sneakersnstuff. Dzięki połączeniu sił, w akcji zobaczymy specjalny pack, który otrzymał nazwę London. Składa się on z dwóch modeli: Old School LX oraz Sk8-Hi LX.

Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że motywem przewodnim były tutaj przepisy drogowe, obowiązujące w Wielkiej Brytanii. Mianowicie chodzi o lewostronny ruch. Dlatego na cholewce obu par znajdziecie nawiązania do tej sytuacji.

Oprócz tego, dominującą barwą jest odcień szarości, pokrywający większą część powierzchni. Stanowi on świetne tło dla białych motywów graficznych. Do tego dochodzą sznurówki i wulkanizowana podeszwa – oba elementy, także są białe. Uzupełnieniem stawki jest blat, więc miłośnicy „deski” również znajdą coś dla siebie.

Cały zestaw jest już dostępny na oficjalnej stronie internetowej Sneakersnstuff. Radzimy się spieszyć, bowiem jest to edycja limitowana.

Sneakersnstuff-x-Vans-Group-1 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-1 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-2 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-3 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-4 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-5-2 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-6 Sneakersnstuff-x-Vans-Old-Skool-LX-7 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-1 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-2 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-3-2 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-4 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-5 Sneakersnstuff-x-Vans-SK8-Hi-LX-6 sns-vans-london-1 sns-vans-london-2

Reklama
air jordan