- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersSneakersnstuff x adidas Originals “Archipelago” Pack

Sneakersnstuff x adidas Originals “Archipelago” Pack

Jeden z najlepszych szwedzkich butików Sneakersnstuff, który funkcjonuje na rynku już od 1999 roku, nawiązał współpracę z marką adidas Originals. Dzięki tej nietuzinkowej kolaboracji, dzisiaj mamy okazję sprawdzić świeży pack o nazwie Archipelago, w skład którego wchodzi model ZX Flux oraz Tech Super.

Trzeba przyznać, że obie kolorystyki naprawdę robią robotę. Jeśli chodzi o popularne ZX Flux’y to dominuje tutaj głównie biel, ale na największe wyróżnienie zasługuje grafika nawiązująca do kropek. Pokrywa ona prawie całą powierzchnię tych butów a uzupełnieniem są beżowe akcenty. Co do Tech Super to tutaj mamy do czynienia z połączeniem niebieskiego z szarym a do tego dochodzą jeszcze białe akcenty takie jak klasyczne trzy paski, sznurówki oraz podeszwa.

Ponadto zestaw ten ogarniecie już jutro na oficjalnej stronie internetowej sklepu Sneakersnstuff.

adidas-sneakersnstuff-archipelagos_05 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_06 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_07 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_08 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_09 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_11 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_12 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_13 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_03 adidas-sneakersnstuff-archipelagos_04

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: