Firma Brooks coraz bardziej zaznacza swoją obecność na streetwearowym rynku. Dzisiaj mamy okazję zaprezentować Wam świeżą kolaborację tego brandu z butikiem Sneakersnstuff.

Na warsztat zdecydowano się wziąć model Regent, gdzie za inspirację posłużył skandynawski film pt. Emigranci, mający swoją premierę w 1971 roku. Opowiada on dzieje Karla Oskara i jego rodziny wyjeżdżającej do Stanów, szukając lepszego losu. Ameryka początkowo nie jest dla nich zbyt szczęśliwa, krewny do którego jechali sądząc, że urządził się i żyje dostatnio, okazał się nędzarzem żyjącym w całkowitej dziczy. Sama produkcja porusza temat emigracji, gdyż na przełomie wieku XIX i XX ze Szwecji wyemigrowało 20% ludności.

Dlatego dzisiaj Sneakersnstuff oraz Brooks prezentują swój własny American Dream – właśnie taką nazwę otrzymała poniższa kolorystyka. Nie ma tutaj zbyt dużej filozofii. Cholewa pokryta jest w dużej mierze bielą. Na jej tle umieszczono błękitne paski. Natomiast boczne panele oraz branding wyposażono czerń. Uzupełnieniem stawki jest biało-szara podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji Brooks Regent to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową butiku Sneakersnstuff i pobierzcie dla siebie parę.

sneakersnstuff-brooks-regent-american-dream-2 sneakersnstuff-brooks-regent-american-dream-3 sneakersnstuff-brooks-regent-american-dream-4 sneakersnstuff-brooks-regent-american-dream-5 sneakersnstuff-brooks-regent-american-dream-6

Reklama
air jordan