- Reklama -NikeNike

Sneakersnstuff i New Balance zaprezentowały efekt najnowszej kolaboracji — model 2002R Mule

Szwedzki sklep Sneakersnstuff (SNS) i marka New Balance zaprezentowały efekt najnowszej kolaboracji — model 2002R Mule. Zapoznacie się z nim nie tylko poprzez zdjęcia produktowe, które znajdziecie w dalszej części wpisu, ale również poprzez specjalny lookbook.

Nie wiemy co było pierwsze lub co przeważyło, ale czasy pandemiczne, praca z domu oraz własne studia kreatywne, sprawiły że mule stały się jednym z najważniejszych pozycji w garderobie wielu osób z naszej branży i otoczenia. Co za tym idzie, wiele marek wskoczyło na wagon ich popularności, i przedstawiło swoje wersje, które bazują na ich własnej ofercie obuwia. Przykładem na to niech będzie poniższy projekt.

Dwie ostatnie dekady to seria niezwykle dobrze przyjętych kolaboracji SNS i New Balance. Teraz, nawiązując do tych sukcesów, obie marki opracowały nową ekskluzywną reedycję modelu 2002R Mule.

Mule jest idealne dla osób, które szukają połączenia sneakersów i czegoś w rodzaju chodaków.

Bohater tego wpisu łączy wygodę oraz styl, dzięki najwyższej jakości zamszowej i siateczkowej cholewce, amortyzacji ABZORB i podeszwie N-ergy. Całość została zabarwiona na jeden z odcieni zgniłej zieleni i dopełniona ciemnoszarą siateczką. Dla skontrastowania obu barw wprowadzono jasną podeszwę. Co ciekawe, projektanci pracujący nad tą kolaboracją zamienili dotychczasowy znak „N” na logo charakterystyczne dla modelu New Balance 990V3.

Buty Sneakersnstuff x New Balance 2002R Mule w limitowanej ilości będą dostępne 22 września. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej polskiego sklepu New Balance.

Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 1 Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 2 Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 3 Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 4 Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 5 Sneakersnstuff x New Balance 2002r mule desert palm 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: