- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersSneakersnstuff zużyło poprodukcyjne odpadki przy ekskluzywnym wydaniu New Balance 770

Sneakersnstuff zużyło poprodukcyjne odpadki przy ekskluzywnym wydaniu New Balance 770

Szwedzki sklep Sneakersnstuff idzie zgodnie z trendami w odpowiedzialne gospodarowanie odpadami. Efektem tego jest ekskluzywne wydanie butów New Balance 770. Powstało ono z poprodukcyjnych odpadków odzyskanych z produkcji trzech różnych wersji butów New Balance 1500.

Już po pierwszym kontakcie widać, że nie uświadczycie tutaj nudy, a serwowane buty nadchodzą w oryginalnym, mocnym i bardzo plastycznym designie.

Biegowa sylwetka z początku lat ’80 ma cholewkę wykonaną w dużej mierze czarnej nylonowej siateczki, której towarzyszą rozmaite kolorowe panele. Na pięcie oraz na przodzie cholewki pojawia się wzór kamuflażu w beżu i czerni. Boczne panele to afrykańskie wzory, natomiast tuż obok oraz przy wiązaniu umieszczono zwykłe szare elementy z czarnymi napisami. Ponadto but zdobi pomarańczowo czerwona zapiętka oraz biała podeszwa z pomarańczowym akcentem pod piętą oraz czarnym spodem.

Opisywane buty Sneakersnstuff x New Balance 770 pojawią się w sprzedaży już 14 kwietnia. Już teraz możecie się zapisać do losowania pod tym linkiem, ale zanim się tam udacie to obadajcie poniższe zdjęcia.

sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 1 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 2 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 3 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 4 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 5 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 6 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 7 sneakersnstuff x new balance 770 exclusive 8

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: