Kolaboracyjne projekty Sneakersnstuff nie są dla nich pierwszyzną i zawsze wygląda to bardzo ciekawie. Tym razem nie jest inaczej i razem z marką Puma serwują nam świeżutki zestaw Adventurer Pack. Jak sama nazwa wskazuje, inspirowany jest on podróżami.

Projekt ten jest bardzo osobisty i nawiązuje do historii założycieli sklepu, Petera oraz Erika. Na początkach swojej historii z kicksami podróżowali oni do Nowego Jorku by zgarnąć najlepsze kąski, te które nie były dostępne w Europie i przewozili jest ogromnych torbach.

Buty Puma XT2 wzorowane są na paszporcie Erika. Granatowa skórzana pięta to odwołanie do okładki, na wkładkach widzimy pieczątki z podróży, natomiast przód i boki w błękitnym nubuku oraz skórze to poszczególne kartki, podobnie jak pożółkła podeszwa. Numery na prawym bucie to data urodzin Erika, natomiast na lewym to numer paszportu.

Z kolei Puma XS 850 to odwołanie do ogromnej torby na ramie, w której Peter przewoził buty ze Stanów. Cholewka jest zatem skonstruowana z balistycznego nylonu z dodatkami zamszu oraz z skórzaną wyściółką. Wszystko rzecz jasna w odcieniach koloru czarnego. Na zapiętkach widzicie inicjały Petera.

Premiera kolaboracji przewidziana jest na 26 września w sklepie Sneakersnstuff.

Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-0 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-1 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-2 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-3 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-4 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-5 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-6 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-7 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-8 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-9 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-10 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-11 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-12 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-13 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-14 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-15 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-16 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-17 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-18 Sneakersnstuff x Puma-Adventurer Pack-19

 

Reklama
air jordan