- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersOto kolaboracyjna kolekcja Sneakersnstuff x Reebok "Walking"

Oto kolaboracyjna kolekcja Sneakersnstuff x Reebok „Walking”

Sklep Sneakersnstuff ujawnił swoją najnowszą współpracę z marką Reebok, która obejmuje modele Classic Leather i Classic Leather Legacy inspirowane hikingowymi i outdoorowymi wyprawami, które były tak popularne na początku lat 90. Oprócz samych butów w kolekcji „Walking” znajdziemy również odzież.

Classic Leather nadchodzą z cholewką z jasno kremowym zamszem i brązową zapiętką, którą postawiono na biało beżowej podeszwie. Z kolei unowocześniona sylwetka Legacy bazuje na brązowym zamszem, tyle że w tym przypadku podeszwa jest w czerni. Obie sylwetki mają branding obu marek na języku i na zapiętkach.

Co do samej odzieży to pośród nowości znajdziemy polar z małym logotypem na lewej piersi, longsleeve’y z napisami na rękawem, a także spodnie dresowe w czerni i brązie.

Premiera kolekcji Sneakersnstuff x Reebok „Walking” przewidziana jest na 6 marca bieżącego roku w ich sklepie online.

sneakersnstuff x reebok classic leather walking 1 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 2 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 3 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 4 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 5 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 6 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 7 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 8 sneakersnstuff x reebok classic leather walking 9

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: