- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Oto nowy kolaboracyjny projekt SNEEZE Magazine x Reebok Club C

Oto nowy kolaboracyjny projekt SNEEZE Magazine x Reebok Club C

Model Reebok Club C obchodzący w tym roku swoje 35 lecie już za chwile zostanie przedstawiony w limitowanej edycji powstałej na linii SNEEZE Magazine x Reebok.

SNEEZE to magazyn o wielkości plakatu wystartował już w 2008 roku i jest autentycznym przewodnikiem po nowoczesnej kulturze ulicznej, stylu życia i porusza się wokół skateboardingu.

Na pierwszy rzut oka but jest niezmiernie prosty i stonowany, ale przyjrzyjcie się mu dokładniej , a zauważycie kilka ciekawych smaczków. Biała skórzana cholewka stojąca na białawej podeszwie została przełamana kolorem czarnym, który pojawia się na wyściółce oraz języku. Boczne sektory cholewki zdobione są bąbelkowym logotypem Sneeze, na zapiętce zastosowano błyszczącą lakierowaną skórę, a od tyłu języka umieszczono oryginalny motyw 'The Athlete’s Shoe'. Do kompletu dołożono czarne oraz jasno kremowe sznurówki. Kropką nad i jest wspomniany bąbelkowy logotyp na czarnych wkładkach.

Premiera butów SNEEZE Magazine x Reebok Club C ustawiona jest na 11 czerwca o losowej godzinie na ich stronie internetowej.

 

SNEEZE Magazine x Reebok Club C 1 SNEEZE Magazine x Reebok Club C 2 SNEEZE Magazine x Reebok Club C 3 SNEEZE Magazine x Reebok Club C 4 SNEEZE Magazine x Reebok Club C 5 SNEEZE Magazine x Reebok Club C 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: