- Reklama -NIkeNIke

Reebok i Sneeze ponownie łączą siły w kolekcji Club C Grounds

Ekipy marki Reebok oraz magazyn SNEEZE oficjalnie ogłaszają wydanie swojej wspólnej kolekcji Club C Grounds.

SNEEZE to wielkoformatowy magazyn, poruszający się pomiędzy Nowym Jorkiem a Montrealem. Chociaż jego głównym tematem jest skateboarding, to rozszerza się na wszystkie aspekty życia, sztuki, popkultury i wszystko, co jego nieuchwytny redaktor naczelny, MR SNEEZE, uzna za „nadające się do druku”.

Prezentowane efekty ich najnowszego przedsięwzięcia są kontynuacją wieloletniego partnerstwa. Po modelach Club C 85 i LT Court, które zostały wcześniej zaprojektowane i wydane przez kultową markę odzieży sportowej oraz magazyn, Club C Grounds wzoruje się na skateboardingu z lat 90.

Nadchodzące propozycje pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych: Grey/White oraz Brown/Stucco. Obydwie pary wykonane są z miękkiego zamszu i mają wyhaftowane logo „S” na języku. W obu przypadkach projektanci postawili na postarzane i delikatnie pożółkłe podeszwy. Do każdej pary butów dołączone są zarówno szerokie, jak i cienkie sznurowadła.

Prezentowane buty SNEEZE x Reebok Club C Grounds będą dostępne w sprzedaży już 7 kwietnia poprzez sklep online sportswearowej marki. Kilka dni wcześniej, bo 31 marca, buty trafią na stronę internetową magazynu.

SNEEZE x Reebok Club C Grounds Brown 1 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Brown 2 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Brown 3 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Brown 4 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Brown 5 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Grey 1 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Grey 2 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Grey 3 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Grey 4 SNEEZE x Reebok Club C Grounds Grey 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: