- Reklama -NikeNike

Oto solebox x adidas EQT Proto inspirowane wyścigami samochodowymi

Ten wpis zapozna Was bliżej z nadchodzącym projektem Solebox x adidas EQT Proto, który inspirowany jest światem wyścigów samochodowych.

adidas EQT zostało wprowadzone na rynek w 1991 roku. Zatem w tym roku adidas Cosnortium świętuje 30-tą rocznicę istnienia tego sub-labelu, a robi to wraz z wybraną liczbą partnerów. Do tych najlepszych sklepów na świecie z pewnością zalicza się niemiecki Solebox, który na warsztat wybrał nową sylwetkę EQT Proto. Oto efekty ich wielomiesięcznej pracy.

solebox x adidas consortium EQT Proto GY5396 1 solebox x adidas consortium EQT Proto GY5396 2 solebox x adidas consortium EQT Proto GY5396 3

Sylwetka adidas EQT Proto to nigdy nie wydany prototyp, który miał nazywać się „Racer”. Idąc dalej tym torem, niemiecki sklep inspirował się kombinezonem stosowanym w wyścigach samochodowych. Kombinezon jest „wyposażeniem” (Equipment) zawodnika Grand Prix.⁣⁣ Łapiecie to połączenie i tok myślenia? No to przejdźmy do samych butów.

Konstrukcja cholewki to prawdziwy miks materiałów i tekstur. Na but składają się panele z ripstop nylonu, przezroczystego tworzywa, jak również z zamszu i płótna. Zabarwiono je w odcieniach jasnej szarości, a niektórym elementom nadano postarzany pożółkły odcień. Dwukolorowe sznurówki, żółta wyściółka oraz biało żółta podeszwa wieńczą cały zamysł.

Premiera butów Solebox x adidas EQT Proto odbędzie się 23 października we wszystkich lokalizacjach niemieckiego sklepu oraz w ich sklepie online.⁣⁣

Każdy z limitowanych 300 egzemplarzy butów wyjdzie w specjalnym opakowaniu. Dodatkowo w ściśle limitowanej liczbie pojawi się mini wersja bolidu wyścigowego, który pojawił się w kampanii promocyjnej tego przedsięwzięcia. Co 10-ty klient otrzyma miniaturę samochodu przy zakupie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: