- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersSolebox i adidas Consortium wypuszczają wspólny projekt butów Torsion TRDC „Scallop”

Solebox i adidas Consortium wypuszczają wspólny projekt butów Torsion TRDC „Scallop”

Niemiecki sklep Solebox znany całemu sneakersowemu środowisku oraz ekipa stojąca za adidas Consortium zaprojektowali wspólnie limitowaną wersję butów adidas Torsion TRDC „Scallop”.

Główną inspiracją w zespole starych znajomych, którzy współpracują ze sobą (z sukcesami) już wiele lat, był przegrzebki, pyszny morski przysmak. Mamy zatem cholewkę w odcieniach bieli, kremu u jasnej szarości, co jest odwzorowaniem muszli małży. Z kolei rzucające się w oczy żółte akcenty w postaci chociażby trzech pasków na boku czy końcówek sznurówek to nawiązanie do cytryn, które serwowane są z przegrzebkami. Dochodzi do tego pastelowy pomarańcz, który został użyty na zapiętce oraz na spodzie podeszwy, przypomina to ochronną skorupę przegrzebka.

Branding niemieckiego sklepu pojawia się w postaci ciemnych napisów od wewnętrznej strony buta, na wkładkach oraz na jednym z języków. Dodatkowo but został wyposażony w kilka delikatnych odblaskowych akcentów, które przywołują często połyskującą, perłową powłokę wewnętrzną przegrzebka.

Zerknij na załączone poniżej fotografie i zapoznaj się bliżej z nowym projektem Solebox x adidas Consortium TRDC „Scallop”. Data premiery w ich sklepie ustawiona jest na 4 lipca bieżącego roku.

solebox x adidas consortium torsion trdc scallop 1 solebox x adidas consortium torsion trdc scallop 2 solebox x adidas consortium torsion trdc scallop 3 solebox x adidas consortium torsion trdc scallop 4 solebox x adidas consortium torsion trdc scallop 5

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: