- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSonra Proto „Grasshopper”

Sonra Proto „Grasshopper”

Sonra, czyli brand założony przez jedną z najważniejszych postaci w europejskim sneakersowym świecie, czyli Hikmeta Sugoera wraca z nowym projektem. Przed Wami dokładne zdjęcia najświeższej wersji butów Sonra Proto w kolorystyce nazwanej Grasshopper.

CHolewka tych minimalistycznych i prostych kicksów będzie wykonana w zdecydowanej większości z zamszu. Założyciel sklepu Solebox zainwestował w tym przypadku w kolor zielony. Na pięcie z boku widzimy czarny napis z nazwą marki, na bocznych panelach wytłoczono logotyp, natomiast góra toeboxa jest perforowana. Projekt przyozdabia skórzany kołnierz w cielistym odcieniu. Wszystko to postawiono na kontrastowej białej podeszwie W tym samym kolorze są również sznurówki. O jakość i świetne materiały nie musicie się tu martwić. Buty zostały wyprodukowane w Niemczech.

Widoczne tu buty Sonra Proto „Grasshopper” pojawią się w sprzedaży w sklepie online już 15 października. Ich ilość będzie limitowana do ilości 375 sztuk. Jest to zdecydowanie więcej niż do tej pory, gdzie limit kończył się przy poziomie 100 sztuk. Cena zostanie ustawiona na wysokości 270. 

Sonra Proto Grasshopper-1 Sonra Proto Grasshopper-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: