- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaPrzedsprzedaż Sony PlayStation 5 bije rekordy sprzedażowe PlayStation 4

Przedsprzedaż Sony PlayStation 5 bije rekordy sprzedażowe PlayStation 4

Tygodnie spędzone w domu przed ekranem i pragnienie nowej konsoli sprawiły, że przedsprzedaż Sony PlayStation 5 pobiła rekordy sprzedażowe PlayStation 4.

W zeszłym miesiącu Sony uruchomiło przedsprzedaż swojej nowej konsoli Sony PS5. Chwilę potem musiało złożyć przeprosiny za liczne problemy spowodowane niezwykle wysokim popytem, w tym awarie serwerów, które powodowały, że niektórzy klienci nie byli w stanie zamówić swojej konsoli. Pomimo tych problemów, japoński gigant technologiczny poinformował, że Play Station 5 sprzedało się w większej liczbie jednostek w ciągu pierwszych 12 godzin niż PS4 podczas pierwszych 12 tygodni od premiery!

„Popyt wyrażony poziomem zamówień w przedsprzedaży był bardzo, bardzo duży” – powiedział agencji Reuters Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment i dodał „Może się zdarzyć, że nie każdy, kto będzie chciał kupić PS5 w dniu premiery, będzie mógł ją zdobyć.”

Powiedział również, że firma „pracuje tak ciężko, jak to możliwe”, aby upewnić się, że będzie wystarczająca podaż na okres świąteczny bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: