- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Technologia Przedsprzedaż Sony PlayStation 5 bije rekordy sprzedażowe PlayStation 4

Przedsprzedaż Sony PlayStation 5 bije rekordy sprzedażowe PlayStation 4

Tygodnie spędzone w domu przed ekranem i pragnienie nowej konsoli sprawiły, że przedsprzedaż Sony PlayStation 5 pobiła rekordy sprzedażowe PlayStation 4.

W zeszłym miesiącu Sony uruchomiło przedsprzedaż swojej nowej konsoli Sony PS5. Chwilę potem musiało złożyć przeprosiny za liczne problemy spowodowane niezwykle wysokim popytem, w tym awarie serwerów, które powodowały, że niektórzy klienci nie byli w stanie zamówić swojej konsoli. Pomimo tych problemów, japoński gigant technologiczny poinformował, że Play Station 5 sprzedało się w większej liczbie jednostek w ciągu pierwszych 12 godzin niż PS4 podczas pierwszych 12 tygodni od premiery!

„Popyt wyrażony poziomem zamówień w przedsprzedaży był bardzo, bardzo duży” – powiedział agencji Reuters Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment i dodał „Może się zdarzyć, że nie każdy, kto będzie chciał kupić PS5 w dniu premiery, będzie mógł ją zdobyć.”

Powiedział również, że firma „pracuje tak ciężko, jak to możliwe”, aby upewnić się, że będzie wystarczająca podaż na okres świąteczny bieżącego roku.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: