- Reklama -NIkeNIke

Soulland zaprojektowało nowe Nike Blazer Mid z wężową skórą

Wychodzi na to, że przyjaźń na linii Soulland x Nike zostanie scementowana nowym projektem butów Blazer Mid, których pierwsze zdjęcia właśnie wyciekły do internetu.

Jak do tej pory duńska marka zaprojektowała wspólnie z Nike SB buty Koston Hyperfeel 3 oraz Koston 1, a także specjalne wersje butów Dunk Low Pro oraz Dunk Low High. Teraz na warsztat wzięli model, który swoje początki miał w latach 70-tych jako but do koszykówki, a obecnie przeżywa swoją kolejną młodość.

Chłopaki zdecydowali się mocno zaszaleć i zaprojektowali coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Po pierwsze cholewkę zdobi beżowo brązowa skóra imitująca skórę węża, a jakby tego było mało to pokombinowali również z brandingiem. Boczny ogromny Swoosh został przesunięty na tył cholewki, a na boku wylądowała mini łyżwa w białawym odcieniu. Podobny kolor ma również zapiętka oraz podeszwa.

Zdjęcia nowych butów Soulland x Nike Blazer Mid zostały wyłapane podczas tygodnia mody w Kopenhadze przy prezentacjach wiosenno letnich kolekcji na 2020 rok.

Soulland x Nike Blazer Mid 1 Soulland x Nike Blazer Mid 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: