Strona główna Styl Streetwear Sprawdź klimatyczny lookbook z kolekcją Girls Don't Cry x NEEDLES

Sprawdź klimatyczny lookbook z kolekcją Girls Don’t Cry x NEEDLES

Już za chwilę do sprzedaży trafi wspólna kolekcja powstała na linii Girls Don’t Cry x NEEDLES. W dalszej części wpisu znajdziecie klimatyczne / artystyczne fotografie, które tylko podkreślają wyjątkowość tego projektu.

Wyróżniającą się i podstawową propozycją, którą serwują Verdy i Keizo Shimizu, jest dwuczęściowy dres z bluzą i spodniami. Oczywiście ozdobiony turkusowymi paskami na nogawkach i rękawach oraz symbolem motyla, które są charakterystyczne dla japońskiej marki.

Dochodzą do tego koszula oraz t-shirty, które powstały poprzez zszycie kilku różnych pozycji w jeden projekt, stąd różne długości i kolory materiałów. Warto jeszcze wspomnieć o ciemnobrązowym kardiganie z moheru z motylami i sercem (motywy z których znane są obie marki) umieszczonymi na przodzie. Kropką nad i wydaje się być brązowa bluza z kapturem.

Zatem zapoznajcie się z galerią zdjęć i sami ocencie nowości. Co do samej premiery kolekcji Girls Don’t Cry x NEEDLES to pojawi się ona już 20 listopada bieżącego roku. Poszczególne pozycje kupicie pod tym linkiem.

Girls Dont Cry NEEDLES

Girls Dont Cry x NEEDLES 1 Girls Dont Cry x NEEDLES 2 Girls Dont Cry x NEEDLES 3 Girls Dont Cry x NEEDLES 4 Girls Dont Cry x NEEDLES 5 Girls Dont Cry x NEEDLES 6

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: